Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 3310 hodnocení
5
3205x
4
82x
3
8x
2
5x
1
10x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

LK Avatar autora Lenka Košařová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.6.2023
DZ Avatar autora Darina Zsebikova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.6.2023
Som veľmi spokojná s tovarom.. krásne
JD Avatar autora Jana Deliova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.6.2023
JD Avatar autora Jitka Denkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.6.2023
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.6.2023
+ Prehľadnosť stránok, krásny tovar, cena
+ Rýchlosť doručenia
- Žiadna

Odporúčam, krásny tovar, spokojnost
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.6.2023
+ Rýchle dodanie
+ Šperky sú krásne
+ Skvelá cena

PJ Avatar autora Petra Janovska Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.6.2023
HH Avatar autora Hana Hraško Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.6.2023
Super
ZK Avatar autora Zuzana Khynova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.6.2023
Velmi, hezké věci a rychlé vyřízení objednávky.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.6.2023
+ Rychlost, spolehlivost, přehledné stránky,jsem velmi spokojená

NM Avatar autora Nikol Maierová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.6.2023
BC Avatar autora Blanka Chalupova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.6.2023
MU Avatar autora Monika Ullver Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.6.2023
Rychle dodani krasne sperky, nakupuji opakovane
JH Avatar autora Jana Hrutkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.6.2023
ZB Avatar autora Zuzana Bukackova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.6.2023
Velmi
JK Avatar autora Jarmila Kalivodová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.6.2023
ER Avatar autora Eva Rottová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.6.2023
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.6.2023
+ Milá komunikace a rychlost dodání zboží

SG Avatar autora Soňa Gabrisova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.6.2023
milo ma prekvapili
DH Avatar autora Dáša Hradecká Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.6.2023

Ovládací prvky výpisu

3315 položek celkem