Nejčastější dotazy

Veškeré objednávky odesíláme nejpozději následující pracovní den od jejich přijetí. Toto se týká objednávek zboží, které jsou zaplacené nebo objednávek na dobírku. Dále rychlost doručení závisí na vybraném přepravci. Obvykle 1-2 pracovní dny. Pokud si přejete zásilku obdržet později, není problém. Během procesu objednávání si lze zvolit libovolné datum odeslání balíčku. 

Napište nám prosím na e-mail info@style4.cz . Vaši reklamaci bleskově vyřešíme zasláním nového produktu, či okamžitým vrácením peněz.

U každého prstenu máme v popisu uvedené detailní rozměry (vnitřní průměr, vnější obvod) + podrobný návod na změření prstu.

Ano, lze. Dobírka činí 49 Kč.

Nemáme žádnou kamennou prodejnu, ale lze si individuálně domluvit osobní odběr v našem skladu v Liberci. 

Pokud se rozhodnete změnit svou objednávku, která Vám zatím nebyla odeslána, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@style4.cz . Na e-maily odpovídáme nepřetržitě (i o víkendu).

Ano, je to možné. Veškeré informace naleznete v rubrice Výměna a vrácení. 

Platbu vracíme zpět nejpozději 1-2 dny po přijetí Vaší zásilky.

Ano, můžete. Šperky z chirurgické oceli nemění svou barvu při kontaktu s vodou. 
UPOZORNĚNÍ: Pozlacené šperky z chirurgické oceli lze namáčet do vody, ale nesmí přijít do styku s chemikáliemi (např. mycí či prací prostředky). Může dojít ke ztrátě barvy.

Šperky z nerezové a chirurgické oceli mohou nosit i lidé, kteří jsou citliví nebo alergičtí na ostatní kovy. Pokud trpíte silnou alergií na nikl, doporučuje se používat výrobky bez pokovení - pozlacení.

Na běžnou údržbu stačí suchý hadřík (např. mikrosemišový - naleznete v naší nabídce).

U každého šperku naleznete detailní rozměry. Pokud to produkt nenabízí, nelze zvolit jinou velikost.

 

Prodáváme prsteny do maximální velikosti US11.

Máte-li jakékoliv další dotazy, neváhejte se nás obrátit. Napište nám na e-mail info@style4.cz  (na Vaše dotazy odpovídáme nepřetržitě - i o víkendu).